IZLET NA KOZJAK

Autor: Marijana Petrić Maršić, 21. 3. 2022.

Obrtna tehnička škola Split je partner Udruge ANST 1700 na projektu „Rastimo stvarajući“. U sklopu projekta je 20.ožujka 2022. za naše učenike organiziran izlet na Kozjak  uz stručno vodstvo Odreda izviđača pomoraca „Spinut“.

Učenici su nedjeljni sunčani dan iskoristili za upoznavanje s krškim dijelom Dalmacije, pravilima markacije i  kretanja u prirodi te naučili pripremiti obrok na vatri kao i izvoditi osnovne izviđački čvorove. Nije nedostajalo niti timskih igara u prirodi. Naši učenici su svoje slobodno vrijeme proveli u prirodi te zadovoljni i odmorni krenuli u novi radni tjedan.