OBAVIJEST STRUČNE SLUŽBE RODITELJIMA

Autor: Marijana Petrić Maršić, 24. 3. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

posljednjih dana svjedoci smo brojnih promjena u našem životu, ali isto tako i brojnim prilagodbama koje radimo kako bi održali optimalni nivo funkcioniranja. U prvi plan iskaču novi načini rada i komuniciranja s našim dragim učenicima, ali isto tako i s vama roditeljima.  Klasične učionice postale su virtualne, a nastava se odvija na daljinu.

Stručna služba naše škole bila vam je do sada na raspolaganju svakodnevno, te ste nam se individualno obraćali za sva pitanja i savjete. Želeći zadržati i dalje graditi povjerenje koje ste nam do sada dali, nudimo vam nastavak suradnje putem elektroničke pošte...

Obratite nam se pismenim putem i mi ćemo vas kontaktirati.

Možete nam se obratiti na e-mailove:

Sanja Novak, psihologinja

sanja.novak3@skole.hr

Marijana Petrić Maršić, psihologinja i voditeljica smjene

marijana.petric@skole.hr

Marina Skelin, defektologinja

marina.skelin@skole.hr

Ružica Vorgić Krvavica, pedagoginja i voditeljica smjene

ruzica.vorgic-krvavica@skole.hr

Bez obzira na okolnosti, svi imamo isti cilj, a to je dobrobit vaše djece i naših učenika.

Hvala vam na razumijevanju i podršci!

Stručna služba škole