Božićna radionica za školski bor

Autor: Ružica Vorgić Krvavica, 1. 12. 2014.

U srijedu, 3.12.2014. između 12 i 14 sati u holu škole održat će se eko-radionica izrade božićnih ukrasa za školski bor.

Sudjelovat će učenici pod vodstvom profesora. Stolari će s prof. Zvonkom Mikulčićem izraditi jaslice. Učenici elektro struke s prof. Lončarom uljepšat će bor bojanjem starih žarulja i vjenčićima od elektro materijala. Strojari će zajedno s prof. Vladimirom Tomićem  izraditi ukrase od žice, a dizajneri će s prof. Katarinom Bonačić i Gordanom Zvjerković od špage izraditi neke drugačije ukrase.

Profesorice Zvjerković i Malogajski cijelu će školu, kao i svake godine, uvesti u božićni duh svojim dekoracijama i kićenjem velikog bora u holu škole.

U vrijeme radionice škola je otvorena za učenike osnovnih škola, posebno sedmaše i osmaše, da najprije sudjeluju u radionici, a onda ćemo zainteresirane provesti i kroz školske radionice, da vide kako izgleda jedan dan praktične nastave u našoj školi.

Svi zainteresirani neka se jave voditeljicama Marijani Petrić Maršić ili Ružici Vorgić Krvavici.