Upisi 2018./2019.

Dragi učenici i roditelji,

slijede nam upisi, s kojima očekujemo novu generaciju naših učenika.

Sve važne informacije o upisu u 1. razred naše škole nalaze se u  NATJEČAJU za upis učenika u prvi razred školske godine 2018./2019. i UVJETIMA upisa po zanimanjima (koji se nalaze u privitku). Za sva trogodišnja JMO zanimanja smo priložili nastavne planove i programe s brojem sati po predmetima.

Neka od naših trogodišnjih JMO zanimanja Hrvatski zavod za zapošljavanje Splitsko-dalmatinske županije proglasio je deficitarnim za školsku godinu 2018./2019. To su zanimanja:

AUTOLIMAR

AUTOMEHANIČAR

ELEKTROINSTALATER

INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE

VODOINSTALATER

STOLAR

Svi učenici, pa i oni koji se upišu u 1. razred tih zanimanja, se mogu do početka listopada prijaviti na natječaj za Projekt „Stipendiranje učenika u obrtničkim zanimanjima“ za 2018. godinu, koji je objavilo Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole, na kojem se nalaze sve relevantne informacije za upise, možete posjetiti na poveznici: http://upisi.hr

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole možete pročitati na poveznici: http://mzo.hr/sites/default/files/migrated/pravilnik_o_elementima_i_kriterijima_final.pdf

a Odluku o upisu na: http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2018_05_47_899.html

Brošuru  "ŽELIM BITI!!!!! Kamo poslije OŠ u SDŽ!?" možete pronaći na:http://gogss.hr/UPIS_18_19/mobile/index.html#p=1