Autor: Ružica Vorgić Krvavica, 10. 2. 2015.

Obilježili smo Dan škole, 4.2.2015.

Započeli smo ga u 9 sati. Svi su razredi sa svojim razrednicima pošli u učionice gdje je premijerno prikazan kratak film „Intervju s profesorima“ , uradak naših učenika. Također premijerno izašao je i prvi broj školskog časopisa pod vodstvom prof. Malogajski. Prikazana je i vrlo lijepa prezentacija o povijesti naše škole.

Nakon toga u školskom je holu postavljena fascinantna izložba formula 1 na autopisti Monza, rad prof. Tadića i njegovih učenika. Elektroinstalateri, vodoinstalateri i instalateri grijanja i klimatizacije održali su praktične vježbe u natjecateljskom duhu u holu škole, pod vodstvom svojih profesora – prof. Polaka, prof. Tarabarića i prof. Matković.

Nakon toga prešli smo u školsku dvoranu gdje su zaigrale ekipe dviju smjena. Svako poluvrijeme i time out uljepšalje su nam plesačice plesnog kluba Noa. Pobijedila je strojarska ekipa, koja je onda igrala s profesorima i također pobijedila. Čestitamo!