preskoči na sadržaj

Obrtna tehnička škola Split

Natječaji

NATJEČAJ za radno mjesto Profesor strojarske skupine predmeta

Autor: Ružica Vorgić Krvavica, 4. 2. 2019.

OBRTNA TEHNIČKA ŠKOLA

21 000 Split

Plančićeva 1

KLASA: 112-07/19-02/02

URBROJ: 2181-78-19-01-1

Split, 4. veljače 2019. godine

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11,16/12, 86/12, 94/13, 152/14 , 7/17 i 68/18) Obrtna tehnička škola  raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

Profesor strojarske skupine predmeta, na neodređeno, nepuno radno vrijeme za 14 nastavnih sati tjedno.

UVJETI:

  • Diplomski sveučilišni studij strojarstva ili diplomski stručni studij strojarstva i ima potrebne pedagoške kompetencije ,  te  prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br.87/08 , 86/09 , 92/10 , 105/10-ispr., 90/11, 16/12, 94/13 , 152/14 , 7/17 i 68/18).
  • ne postoji zapreka iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispr., 90/11,16/12, 86/12, 94/13, 152/14 , 7/17 i 68/18 ).

OPIS POSLOVA

Izvođenje nastave strojarske skupine predmeta.

Kandidati uz prijavu trebaju priložiti:

-životopis,

-presliku domovnice,

-uvjerenje nadležnog suda da kandidat nije pravomoćno osuđivan i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106.o nekažnjavanju u izvorniku (ne starije od 3 mjeseca),

-presliku dokaza o vrsti i razini obrazovanja

-dokaze o prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima sukladno posebnom Zakonu na koji se kandidat poziva.

Rok za prijavu: 8 dana ( od 05.02.2019. do 13.02.2019.)

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidati, koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju, obvezni su se u prijavi na natječaj pozvati  na to pravo, te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje tog prava. Takvi kandidati ostvaruju prednost pri zapošljavanju u odnosu na ostale kandidate, samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskih braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17.) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, priložiti i sve potrebne dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%prednosti%pri%zapošljavanju.pdf

Potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge/dokaze navedene u javnom natječaju. Podnositelji koji nisu dostavili pravovremenu ili potpunu prijavu neće biti pozvani na naknadnu dopunu prijave. Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije potpisivanja ugovora o radu izabrani kandidat dužan je dostaviti izvornike ili ovjerene isprave.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja daju privolu da Obrtna tehnička škola, Split, kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o provedbi Uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, br. 42/2018.).                                                                                                              Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijavu je potrebno dostaviti neposredno ili poštom na adresu Obrtna tehnička škola, 21000 Split, Plančićeva 1.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u zakonski utvrđenom roku.

                                                                                                                                                                                                                                             Ravnatelj:

 Renato Žuvela, dipl.ing.

NATJEČAJI

SPLIT, PLANČIĆEVA 1

raspisuje

N A T J E Č A J

 za radna mjesta:

1.Profesor biologije - nepuno radno vrijeme na 2 nastavna sata na  određeno vrijeme do   31.kolovoza 2016., zbog privremenog povećanja opsega poslova,

2.Profesor kemije - nepuno radno vrijeme na 4 nastavna sata na  određeno vrijeme do 31.kolovoza 2016., zbog privremenog povećanja opsega poslova,

3.Profesor geografije - nepuno radno vrijeme na 5 nastavnih sati na  određeno vrijeme do 31.kolovoza 2016., zbog privremenog povećanja opsega poslova,

4.Profesor strojarske skupine predmeta - nepuno radno vrijeme na 11 nastavnih sati na  određeno vrijeme do 31.kolovoza 2016., zbog privremenog povećanja opsega poslova,

5.Profesor strojarske skupine predmeta - nepuno radno vrijeme na 17 nastavnih sati na  neodređeno vrijeme

6.Profesor elektrotehničke skupine predmeta - nepuno radno vrijeme na 1,5 nastavnih sati na  neodređeno vrijeme,

7.Profesor elektrotehničke skupine predmeta - nepuno radno vrijeme na 13 nastavnih sati na  određeno vrijeme do 31.kolovoza 2016., zbog privremenog povećanja opsega poslova.

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br.87/08 , 86/09 , 92/10 , 105/10-ispr., 90/11, 16/12, 94/13 i 152/14).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave / od 31.12.2015. -8.01.2016./

Uz prijavu je potrebno priložiti: kratki životopis, preslik diplome, uvjerenje o pedagoškim kompetencijama, domovnicu i uvjerenje o nekažnjavanju.

                                                                                                  Ravnatelj:

Objavljeno 30. prosinca 2015. godine

 > Javnost rada  > Natječaji
Obrtna tehnička škola Split / Plančićeva 1, HR-21000 Split / www.ss-obrtna-tehnicka-st.skole.hr / ured@obrtna-tehnicka-st.skole.hr
preskoči na navigaciju