> Projekti  > ERASMUS+

Autor: Robert Kekez, 2. 7. 2015.

Službene stranice: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_hr.htm

Promotivna brošura:

Kome je program namijenjen?
Više od četiri milijuna mladih ljudi, studenata i odraslihsteći će isku stvo i vještine studiranjem, osposobljavanje i volontiranjem u inozemstvu putem programa Erasmus+. Program će potaknuti više od 125.000 ustanova i organizacija na rad sa srodnim organizacijama u drugim zemljama kako bi modernizirali podučavanje i rad s mladima te u njih uveli inovacije. Zajedničkim će radom pomoći osigurati da mladi ljudi i odrasli steknu vještine koje su im potrebne za uspjeh u današnjem svijetu. Erasmus+ zamjenjuje sedam programa jednim, tako da mu je jednostavnije pristupiti. Promjene u pravilima znače da ih nikada nije bilo jednostavnije primijeniti.

Priloženi dokumenti:
erasmus-plus-leaflet_hr.pdf (510.28 KB)